2799 3799
Ušetríte až -26%
U vás doma v priebehu 1-2 dní.
Hodnotenie
Kód produktu: KB112613AZ

Hľadáte kabelku, ktorá sa výborne hodí k vašim šatám? Alebo si potrebujete len niekam odbehnúť, prehodiť kabelku cez rameno s kľúčmi, rúžom, peňaženkou a mobilom, no očakávate, že kabelka bude zároveň aj štýlová? Táto moderná a ručne robená dámska kabelka cez rameno bude pre vás tou správnou voľbou. Veľká kabelka je vo vrchnej časti béžová, jej stred tvorí zaujímavá potlač a zvyšok kabelky je modrý.

Štýlová kabelka cez rameno zo syntetickej rafie absolútne spĺňa filozofiu výrobcu kabeliek Kbas. Všetky poctivo vyrábajú ručne v malej španielskej manufaktúre s dôrazom na presnosť a dokonalosť. Dĺžka béžových ramienok je vhodná na uchopenie do rúk alebo zavesenie na rameno ako kabelku.

Rozmery kabelky cez rameno 30x22x32 cmzárukou dostatočného priestoru na všetko, čo každá žena bezpodmienečne potrebuje nosiť so sebou. Vďaka špičkovej európskej kvalite má táto hand made kabelka zo syntetickej rafie dlhú životnosť, udrží si stabilný tvar a bude vám robiť radosť veľa rokov.

Značka Kbas pochádza z horúceho Španielska a na výrobu dámskych kabeliek sa špecializuje už od roku 1969. Značka čerpá z tradičných vzorov a motívov, ktoré ale aplikuje do takej podoby, aby spĺňali všetky súčasné módne trendy. Všetky produkty sú ručne vyrábané z prírodných vlákien. Práve dlhoročná tradícia vo výrobe kabeliek robí zo značky Kbas záruku kvalitnej investície do vašej kabelky.

loader  Načítavam hodnotenia...
Výrobca KBAS
Category Slamené tašky
Gender:Female
Pôvod:Španielsko
Rozmery:30*22*32 cm
Materiál:Sušená slama/rafia

Zákazníci sa zaujímali aj o tieto produkty

loader  Načítavam podobné produkty...